KONST / Litografier / Litografi 7573341
nr 757 3341
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Litografi, Kjell Strandqvist (f. 1944), 3/74, signerad-83, 36x36, (köpt på Aronowitch)
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 maj 2012
kl 17:09:57
400 kr
350 kr
450 kr
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist